Igazán kis üde két estés történet.
Ha felnőttként is ugyanazt látnánk az emberek lelkében, mint gyerekként, sokkal elfogadóbbak maradnánk.
Egy kedves történet arról, hogy mindenkire figyel egy angyal, és teljesíti kívánságait.
Egy csodásan megírt történet, fantasztikus kutatómunkával.
Egy különös, félelemmel teli találkozás, ami megváltoztatja mindenki életét.
Egy regény, aminél folyton szólni akarsz a főhősnek, hogy "Neeeee! Ne csinálj bolondságot!"
Mi kell ahhoz, hogy ki tudjon lépni valaki a testvére árnyékából, és meg merje valósítani saját álmait?
Álmok, véletlenek, segítő emberek, hibák felismerése, szerelem, béklyó.
Még az utolsó ötödik oldalon is kapsz egy csavart, amitől még inkább magadhoz ölelnéd a főszereplőt.
Történelmi és szerelmi szál, elnyomás, manipulatív személyiségek, összetartás, bátorság.
Két másik regényt is kiolvastam, amire ebbe belekezdtem. Nem hiába.
A Pandora ház nem hagy egyetlen titkot sem elrejteni.
Érdemes megtudni hetven évesen, hogy hazugság szőtte be az ember életét?
Egy erős nő, akit a a tragédiák sora sem tör meg, de az élet nem hagyja, hogy érzékenységét titkolni kelljen.
Ha van kamasz gyereked azért, ha pedig kamaszként nyaraltál szüleiddel, akkor azért olvasd el.
Egy tragédia miatt, ha eltávolodnak egymástól a családtagok, van-e remény újra összekapcsolódni?
A könyvklub szó egy címben már alapos gyanút ad arra, hogy szerethető lesz egy regény.
Most olvasok a regényírásról könyvet, és ez a történet teljesen alátámasztja a tanításait.
Terjedelme ellenére egy könnyed nyári olvasmányként élvezhető.
A történet hasonló a másik könyvhöz, amit olvastam a szerzőtől: utállak... vagy mégsem.
Egy csalóka cím után egy viszonylag helyes történet.
Ez a könyv mindenek felett a 2025-ös év kedvence.
Egy rövid kis könyvecske, ami utánbeszélgetést igényel.
Egy ifjúsági regény, amit felnőttek is elolvashatnak, ha:
Mit tehet valaki negyvenévesen, ha más életre vágyik, mint amiben része van?
Egy hétköznapi család három napjának története, amiről kiderül, senki sem az, aminek látszik.
Azonnal megszoktam írni a könyvajánlóimat, ahogy elolvasom az utolsó oldalt egy regényben... de ez most nehezen ment....
Életem első olyan könyve, ami egy levélregény... kivéve, ha Petőfi és Arany levelezését nem veszem számba tini koromból.
Aki sokat olvas, egy idő után regényt is akar írni. Még ha álnéven is.
Egy kicsit vad, túl kiváncsi, de nem lehet elmondani róla, hogy felkészületlenül áll a szerepei elé.
Kavarognak az érzések az emberben a könyv olvasása közben.
Hogy miért nem lájkolok a közösségi oldalakon temetős, bánatos hangulatú és koponyás, ultra jó technikával kidolgozott képeket?
Laza, szórakoztató, könnyed stílus, majd arculcsapás a regény egyharmadában.
Életem első könyve, aminél már a tizedik oldalt megkönnyeztem.
Félve kezdtem bele ebbe a regénybe, kerülni akartam a fájdalmas témákat.
Csak néhány rövid mondatot szeretnék ehhez a regényhez fűzni... mivel utáltam, pedig olyan szép rózsaszín a borítója.
Az unalmas könyvek arra jók, hogy megtanuld belőlük, hogyan nem kell írni.
Minden lökött nő mellé kell egy férfi, aki elkapja...
Három barátnő, egy varázslatos termékenységi szobor, és ennek eredményeként három terhesség.
"Tudod, lehetsz bátor és félhetsz is egyszerre." - a lényeg, szeresd magad eléggé, hogy saját életed legyen.
Ne tévesszen meg az idilli Karácsonyt idéző cím, és védjegyként az írónő sem...
Az otthon az, ahol szeretve vagy.
Egy 450 oldalas könyvet két nap alatt kiolvastam, az mindent elmond róla....
Egy lenyűgöző író bámulatosan érzékletes könyve... ismét.
Az ötödik Milly Johnson könyv után már úgy érzed, tudni fogod a történet folytatását....
Senki sem az, aminek látszik....
Ugyanaz a válás két szemszögből. Vajon ki a hibás?
Ismét egy fantasztikus könyv a szerzőtől, amiben megmutatja, hogy a dolgok nem feketék-fehérek.
Akit az elején megértesz, megkedvelsz, a regény végén elítélsz.
Az igazán jó könyvekben elindul egy változás a szereplő vagy környezete életében.
4. oldal / 6