Szeretem, ha elhitetik az emberrel, hogy a mínusz életkedvből is fel lehet állni, és örülni az életnek.
Majdnem megnéztem újra a Római vakációt Audrey Hepburn szereplésével.
Talán sosem késő megtudni az igazságot.
Ha egy útinaplóra számítasz, nem ez a Te könyved de ha egy olyan regényre, ahol bárki bebizonyíthatja, hogy az út arra való, hogy megváltozz, akkor olvasd el....
Beth 31 éves, és még mindig a gyerekkori szobájában él egészen addig, amíg tragédia nem történik a családban.
Az első száz oldal után egy szerethető regény, majd az utolsó hatvan oldal megint erősen hanyagolható.
Ha azt hiszed, mindig van választásod az életben, jól gondolod, de nem biztos, hogy bármelyik választott út tökéletes lesz.
Mennyit változott a világ közel 30 év alatt?
Humoros, talán már túlzottan is az.
A feleség, a festőművész, a rózsa ihletője. Vajon a háttér információk kellenek ahhoz, hogy megértsük A kis herceget?
Ha távol állsz a saját életedtől és más oldalról tekintesz rá, minden megváltozhat?
Egy hazugsággal átszótt gyermekkor miként hat felnőtt korra, ha kiderül az igazság?
Ez nem az a könyv, ami élménnyel töltött el. Pedig a sztori kedves lenne.
Három nő, akinek gyökeresen megváltozik a szerelmi élete...
Nem ez volt az a könyv, amit azoknak adnék, akik most mélyednének bele a festő életébe.
Ott kell lenned a következőn 🙂
Egy könnyed olvasmánynak hittem a rózsaszín borító alapján.
Ha kedveled a két idősíkon játszódó történeteket, akkor ez a könyv tetszeni fog.
Nyári olvasmány, nyaralásra, strandra, ha nem akarsz figyelni, hogy elmerülj egy könyvben.
Azt éreztem a könyv felénél, hogy akik a fülszövegeket írják nemcsak jó írók, hanem remek marketingesek is.
Egy limonádé stílusban előadott Rómeó és Júliára számítottam. Nagyon nem azt kaptam.
Remek felvezetéssel, izgatottan várod a titkok kiderülését... aztán
Cél: az angol nyelvtanulást átvinni a gyakorlatba, és megtenni az első repülőutat.
Nehéz elkezdeni ezt az írást, mert kavarognak bennem a dühös érzelmek.
Ha rájössz a múlt titkaira, mit kezdesz vele?
Meg lehet halni kétszer?
Felteszem a kedvenc könyveim polcra, de nem azért, mert még egyszer el szeretném olvasni....
Egyik szereplőt sem tudod igazán megkedvelni, mégsem tudod letenni a könyvet.
Talán nem változik semmi, de talán mégis megfordul a világ.
Egy könyv, amit a tiniknek kötelezővé tennék.
Két dolog miatt nehéz erről a könyvről őszintén írni.
5. oldal / 5