Egy különleges eseményt még szebben feldob egy arra az alkalomra készített hajba való. Magabiztossá tesz, egyedi külsővel ajándékoz meg. Van nő vagy lány, aki nem vágyik erre? :)
A választ erre a kérdésre egy pár készítő mutatja meg, hogy egyes darabokkal akár egy fotózást, egy esküvőt, vagy egész egyszerűen egy farmeres hétköznapi szettet mennyire meg lehet változtatni a hozzáillő hajba valóval.
Nemrégiben kaptam egy új Pentart terméket, mely egy vizes bázisú zománcfesték. Nosza, az első unalmas hajcsattomon azonnal kipróbáltam, milyen mintázatokat lehet vele készíteni. Festőként csak annyi volt a dolgom, tudjam, melyik végét kell használni az ecsetnek, így azt hiszem, ez az átváltoztatás senkinek nem okozhat gondot :)
A Kemm Páratlan Műhely alkotója a maga által kifejlesztett anyaggal, mely hasonlatos a porcelángyurmához, csak jóval tartósabb és esztétikusabb darabokat lehet vele készíteni, egy kis szalaggal megbolondította a pici csattokat, és máris bármely kislány királynőnek érezheti magát, ha a hajába teszi őket.
A Filcvarázs alkotója bájos kislányoknak készített fotózáshoz hajba valókat. Legyen az hajráf, hajcsatt, hajgumi, minden egyes darabon gyönyörűen mutatnak az általa kreált filcvirágok ezekben a csajos színekben.
A Quilling KBZs alkotója ezeket a csodás, fényes, igazán elegáns darabokat hozta, melyek kanzashi technikával készültek. A kanzashi mindenféle tradicionális japán hajba való gyűjtőneve, a hajtűtől kezdve a különböző fésűkig, innen származik a technika elnevezése is. A selyemszalagból készült hajdíszek a tradicionális alapmotívumokból készültek. A menyasszony hajdíszén a pillangó az életöröm kifejezője, ha virágokkal együtt jelenik meg, a nő és férfi szerelemének, harmóniájának szimbóluma. Hát nem erre vágyik minden menyasszony, hogy feleségként ilyen boldog élet várjon rá? :)
További ötletekért kövesd az alábbi oldalainkat:
facebook oldalunk,
youtube csatornánkat
Pinterest tábláinkat.